Maak kennis met het team van
T.T.I. Tyre Trading International

Peter-Alexander van’t Hof

Peter-Alexander van’t Hof

Director / Purchase

E: peter-alexander@tti.nl
E: info@tti.nl
Sariska Leijdens

Sariska Leijdens

Purchase

E: sariska@tti.nl
T: +31 186 658 784
Ivo van Wel

Ivo van Wel

Operations Manager / Sales

E: ivo@tti.nl
T: +31 186 658 793
Tim Kasbergen

Tim Kasbergen

Logistics warehouse

E: tim@tti.nl
George Snijders

George Snijders

Sales Benelux

E: george@tti.nl
T: +31 186 658 783
Jurriaan van Dam

Jurriaan van Dam

Sales Benelux

E: jurriaan@tti.nl
T: +31 186 658 787
Hansjan van Genderen

Hansjan van Genderen

Sales Benelux

E: hansjan@tti.nl
T: +31 186 658 797
Hanneke Schop

Hanneke Schop

Backoffice / Aftersales / Internetsales

E: hanneke@tti.nl
T: +31 186 658 796
Talitha van Treijen

Talitha van Treijen

Backoffice / Aftersales / Internetsales

E: talitha@tti.nl
T: +31 186 658 799
Monica Slingerland

Monica Slingerland

E: Monica@tti.nl

E: monica@tti.nl
T: +31 186 658 788
Daan v.d. Werf

Daan v.d. Werf

Development

E: daan@tti.nl
T: +31 186 658 786
Yorick van Kruining

Yorick van Kruining

Development

E: yorick@tti.nl
T: +31 186 658 790
Shu Chen

Shu Chen

Development

E: shu@tti.nl
T: +31 186 658 786
Patrick Snijders

Patrick Snijders

Multimedia design / Marketing

E: patrick@tti.nl
T: +31 186 658 786
Simone Henst

Simone Henst

Financial department

E: simone@tti.nl
T: +31 186 658 785
Carin Hagenaars

Carin Hagenaars

Accounts receivable department

E: carin@tti.nl
T: +31 186 658 791
Sandra de wit

Sandra de wit

Accounts payable department

E: sandra@tti.nl
T: +31 186 658 781

Neem contact met ons op

13 + 12 =

T.T.I. Tyre Trading International

Rijksstraatweg 82b
3281 LW, Numansdorp
Nederland

T: +31 186 658 787
F: +31 186 658 780

W: www.tti.nl
E: info@tti.nl