Peter-Alexander van't Hof

Peter-Alexander van't Hof

Directeur / Inkoop

George Snijders

George Snijders

Verkoop & Productmanager

E: george@tti.nl
T: +31 (0)186 658 783
Sabri Fitouri

Sabri Fitouri

Verkoop & Productmanager

E: sabri@tti.nl
T: +31 (0)186 658 793
Tim Kasbergen

Tim Kasbergen

Logistiek & Magazijn manager

E: tim@tti.nl
T: +31 (0)186 658 794

Daan van der Werf

Daan van der Werf

IT Development

E: daan@tti.nl
T: +31 (0)186 658 773

Yorick van Kruiningen

Yorick van Kruiningen

IT Development

E: yorick@tti.nl
T: +31 (0)186 658 790

Shu Chen

Shu Chen

IT Development

E: shu@tti.nl
T: +31 (0)186 658 772

Hanneke Schop

Hanneke Schop

Backoffice & IT manager

E: hanneke@tti.nl
T: +31 (0)186 658 796

Simone Henst

Simone Henst

Financieel, HR & Operationeel manager

E: simone@tti.nl
T: +31 (0)186 658 785

Talitha van Treijen

Talitha van Treijen

Backoffice / Aftersales / Internetsales

E: talitha@tti.nl
T: +31 (0)186 658 799

Monica Slingerland

Monica Slingerland

Backoffice / Aftersales / Internetsales

E: monica@tti.nl
T: +31 (0)186 658 792

Arliene Vrauwdeunt

Arliene Vrauwdeunt

Debiteurenbeheer

E: arliene@tti.nl
T: +31 (0)186 658 771

Tom van Iterson

Tom van Iterson

Debiteurenbeheer

E: tom@tti.nl
T: +31 (0)186 658 774

Patrick Snijders

Patrick Snijders

Marketing

E: patrick@tti.nl
T: +31 (0)186 658 786

Neem contact met ons op

Als u een vraag of opmerking heeft kunt u onderstaand formulier invullen en wij nemen z.s.m. contact met u op.

TTI Tyre Trading

Newtonstraat 4
3281 NM Numansdorp
Nederland

T: +31 (0)186 658 787
W: www.tti.nl
E: verkoop-benelux@tti.nl

Volg TTI Tyre Trading ook op Social media